Nemzetek 1936 - Út a háborúhoz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Stratégiai játék
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Off topic és dühöngő

Go down 
+6
Adolf Hitler
Charlotte vu Lëtzebuerg
Erwin
Shua
The Emperors Son
Pu Ji
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 10:57 pm

Üdv mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Erwin




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Apr. 20.
Age : 27
Tartózkodási hely : Délvidék, Magyarkanizsa

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 9:47 pm

Üdv Smile
Vissza az elejére Go down
Shua

Shua


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Apr. 22.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 11:18 pm

Nincs elfelejtve az oldal srácok Smile Kitartunk!
Vissza az elejére Go down
Pu Ji
Admin
Pu Ji


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Magyarország, Miskolc

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 11:19 pm

Én továbbra is dolgozom az ügyön, még ha csigatempóban is Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://roadtowar.hungarianforum.com
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 10:08 am

Én tudok várni Pu Ji.
Vissza az elejére Go down
Charlotte vu Lëtzebuerg
Admin
Charlotte vu Lëtzebuerg


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Apr. 24.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 6:40 pm

Mindenki szíves elnézését kérjük a stagnáció miatt. Főnökünknek jelenleg nem nagyon van ideje az oldal beindítására, az én képességeim pedig nem teszik lehetővé hogy egyedül vállaljam fel az oldallal kapcsolatos munkák nagy részét (lényegében itt főként a budgetről beszélek). Tehát egyenlőre tovább "készülünk" a kezdésre, ha változik a helyzet okvetlenül jelezni fogjuk. Ellenben ha valakinek lenne pályázata egy országra, én szívesen átnézem és így később nem egyszerre kell majd az összes jelentkezést elbírálnunk. Privát üzenetben kérem az irományokat, amik legyenek reális keretek közé építve
Vissza az elejére Go down
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 4:52 pm

Én akkor írok egy pályázatot Olaszországra.
Vissza az elejére Go down
Horthy Miklós

Horthy Miklós


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 9:24 pm

Sziasztok!

Szeretném kérdezni,hogy akkor most el fog majd indulni ez a játék valamikor?Meg arra is,hogy mikor fog indulni a játék,mert én már várom a játék indülását.

Ja meg arrol is szeretnék érdeklődni,hogy ez a játék most indul először vagy már volt olyan alkalom,hogy játszódott ez a játék?
Vissza az elejére Go down
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 6:21 am

Horthy Miklós írta:
Sziasztok!

Szeretném kérdezni,hogy akkor most el fog majd indulni ez a játék valamikor?Meg arra is,hogy mikor fog indulni a játék,mert én már várom a játék indülását.

Ja meg arrol is szeretnék érdeklődni,hogy ez a játék most indul először vagy már volt olyan alkalom,hogy játszódott ez a játék?

A játék nem mostanában fog indulni, mert az admin nem tud most foglalkozni vele.
Vissza az elejére Go down
Horthy Miklós

Horthy Miklós


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 1:05 pm

Benito Mussolini írta:
Horthy Miklós írta:
Sziasztok!

Szeretném kérdezni,hogy akkor most el fog majd indulni ez a játék valamikor?Meg arra is,hogy mikor fog indulni a játék,mert én már várom a játék indülását.

Ja meg arrol is szeretnék érdeklődni,hogy ez a játék most indul először vagy már volt olyan alkalom,hogy játszódott ez a játék?

A játék nem mostanában fog indulni, mert az admin nem tud most foglalkozni vele.



Értem,de az mikor lesz amikor majd bírnak foglalkozni az oldallal?De nyáron lesz valami ebből a játékból nyáron? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Horthy Miklós

Horthy Miklós


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 11:01 pm

Szeretnék érdeklődni,hogy akkor most ebből a játékból lesz-e valami?Meg,hogy mikor indul el,mert én már szeretnék játszani itten.
Vissza az elejére Go down
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 7:13 pm

Horthy Miklós írta:
Szeretnék érdeklődni,hogy akkor most ebből a játékból lesz-e valami?Meg,hogy mikor indul el,mert én már szeretnék játszani itten.

Csak nyáron tud Puji vele foglalkozni, mert zh-kal foglalkozik és nem ér rá az oldalra.
Vissza az elejére Go down
Horthy Miklós

Horthy Miklós


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 12:23 am

Halad ez az oldal valamire?
Vissza az elejére Go down
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 3:21 pm

Hol vagy Puji?
Vissza az elejére Go down
Benito Mussolini

Benito Mussolini


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Nov. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Dombóvár

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 5:55 am

Nem lehetne újból beindítani az oldalt?
Vissza az elejére Go down
Adolf Hitler

Adolf Hitler


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Apr. 17.

Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2018 4:12 pm

4 év után még mindig létezik ez az oldal? Kaptam valami e-mailt az oldaltól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Off topic és dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off topic és dühöngő   Off topic és dühöngő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Off topic és dühöngő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nemzetek 1936 - Út a háborúhoz :: Általános :: Beszélgetés-
Ugrás: